Переглядів: 64

Вшановуємо героїв

Автор admin Опубліковано: Травень - 8 - 2021

 

8 травня Україна вшановує День пам’яті та примирення і 9 травня День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ті роки.Віддаючи данину шани і пам’яті героям, здобувачі освіти Баранівського професійного ліцею багато років доглядають могилу в урочищі Соснина, в якій поховані понад 1756 військових, євреїв, активістів робітничого і селянського руху, розстріляних фашистами та поліцаями у роки Великої Вітчизняної війни.

У бібліотеці ліцею представлена виставка-хроніка «Перемога в серцях поколінь». Класні керівники груп провели виховні години «Ми нащадки переможців! Пам’ятаємо! Пишаємося!».

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Написати коментар