Переглядів: 67

35 років аварії на ЧАЕС

Автор admin Опубліковано: Квітень - 26 - 2021

В історії нашого народу чимало трагічних подій, спогад про які наповнює серце болем. Одна з них – 26 квітня 1986 року, коли посеред ночі над Поліссям здійнявся в небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. Чорнобиль і досі є незагоєною раною. Це невимовне горе забрало життя багатьох людей, завдало шкоди здоров’ю мільйонів українців. Наслідки ще багато років відчуватимуть на собі майбутні покоління. Чорнобиль вважається найжахливішою катастрофою в історії людства, а 26 квітня є Міжнародним днем пам’яті Чорнобиля.

До 35-річчя від дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції класний керівник Т.В. Божко та здобувачі освіти групи №4 працювали над проєктом «Чорнобиль – особлива зона»

Події на ЧАЕС у день аварії, подвиг ліквідаторів-чорнобильців, спогади безпосередніх свідків і учасників ліквідації аварії про тривожні для України й усього світу дні весни і літа 1986-го та гіркі наслідки катастрофи для України і світу, спроби їх подолання, питання енергетичної безпеки та використання альтернативної енергетики – сторінки досліджень, над якими працювали ліцеїсти на протязі року. Презентуючи результати своєї роботи на уроці-реквіємі “Земле рідна, понівечена скрипка моя”, здобувачі освіти ділилися своїми роздумами про долі чорнобильців, розмірковували про болючі проблеми зони відчуження і самої станції, вони намагалися прогнозувати розвиток ситуації навколо ЧАЕС у майбутньому. Адже саме їм, молодому поколінню, жити та працювати тут, садити сади та ліси, берегти та відроджувати кожен клаптик рідної землі.

Написати коментар