![](http://dnbpl.ho.ua/wp-content/uploads/2024/01/9097_n.jpg)
З нагоди відзначення державного свята в читальному залі бібліотеки ліцею був проведений урок єднання «Соборність: бризки часу». Ігор Олександрович Григорчук, викладач історії, залучив до участі здобувачів освіти груп №1 та №5. Разом вони пригадали історичне значення Акту Злуки, переглянули відео «Злука. День Соборності України», розгадували ребуси і довели найважливіше: Україна — неподільна, а всі ми, єднаючись та підтримуючи одне одного, — українська нація!