Конкурс професійної майстерності

Posted by on 21.03.2024

19 березня 2024 року у Баранівському професійному ліцеї в рамках тижня професії «Електрогазозварник» пройшов конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти за цією професією. Проводився він з метою пропагування новітніх виробничих технологій, фахової підготовки молоді та з метою популяризації робітничих професій.

Конкурс складався з теоретичної та практичної частин. Теоретична частина включала тестові завдання з навчальних модулів та професійних компетентностей з професії. Практичний тур передбачав виконання зварювання таврових з’єднань в нижньому положенні. Робота виконувалася відповідно до вимог технологічного процесу. Для виконання практичної частини здобувачі освіти були забезпечені необхідно обладнаними робочими місцями та ознайомлені з вимогами безпеки праці під час виконання роботи.

Чудовий настрій, заряд енергії, емоції та враження, а головне – знання та досвід. Мета конкурсу досягнута! Кожен з учасників заслуговував на перемогу… Але найкращими у конкурсі стали: 1 місце – Дзюба Дмитро, група №5; 2 місце – Зубар Тарас, група №10; 3 місце – Шуляківський Іван, група №5. Переможці нагороджені почесними грамотами та призами.

Успіхів майстрам виробничого навчання та здобувачам освіти у подальшій професійній діяльності! Спільна робота згуртовує, допомагає натхненно працювати та перемагати.

Коментування закрите